پیروزی بلوار ابوذر پل پنجم یا خیابان ده حقی پلاک 68  تلفن : 09127744993- 09125656974

جمع کل:   0 IRR
سبد من
رادیاتور

رادیاتور

یکی از رایج ترین روش های گرمایش در آپارتمان های مسکونی، اداری، مدارس و فروشگاه ها استفاده از انواع رادیاتور گرمایشی می باشد. گرمای رادیاتور ها از طریق انتقال حرارت و جابه‌جایی در هوای مجاور آنها توزیع می شود. (اطلاعات مربوط به شوفاژ برقی در ادامه توضیحات ارائه گردیده است)
پس از گرم شدن هوا در مجاورت پره های رادیاتورهای شوفاژ، هوای گرم به طرف بالا حرکت می کند و سپس هوای سرد جایگزین آن می شود. این جریان پیوسته هوا سبب گرم شدن تدریجی دمای هوای اتاق می گردد.
لازم به ذکر است آب موجود در شوفاژ (رادیاتور) در سیستم حرارت مرکزی ساختمان (موتورخانه) توسط تجهیزاتی مانند مشعل و دیگ گرم می‌شود. آب گرم‌شده در موتورخانه به وسیله پمپ به قسمت‌های مختلف ساختمان هدایت شده، وارد رادیاتورهای هر قسمت از ساختمان می شود و گرمای خود را از طریق رادیاتورهای شوفاژ به محیط منتقل می نماید.
بهترین فضا برای استفاده از رادیاتورهای شوفاژ مکان‌هایی است که نیاز به کنترل دقیق دما و رطوبت ندارند، چرا که رادیاتورهای شوفاژ معمولا قابلیت تنظیم درجه حرارت و رطوبت اتاق را، به طور نسبی کاهش می دهند. (البته امروزه در صورت نصب و استفاده از شیر ترموستاتیک رادیاتور می توانید دمای محیط خود را کاملا تنظیم نمایید)

رادیاتور پره ای رادیاتور پره ای

جهت گرمایش فضای خانه

رادیاتور پنلی رادیاتور پنلی

جهت گرمایش فضای منزل

رادیاتور حوله ای رادیاتور حوله ای

جهت سیستم گرمایش حمام و دستشویی و خشک کردن البسه

سفارش توسط: نمایش:
سازنده: ایران رادیاتور
سازنده: ایران رادیاتور
سازنده: ایران رادیاتور
tolidmahdood
سازنده: ایران رادیاتور
Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH

جستجوی سریع

کارخانه:
ایران رادیاتور
قیمت (IRR):
از به