پیروزی بلوار ابوذر پل پنجم یا خیابان ده حقی پلاک 68  تلفن : 09127744993- 09125656974

جمع کل:   0 IRR
سبد من
اتصالات پکیج و رادیاتور

اتصالات پکیج و رادیاتور

پک لوازم جانبی پکیج های دیواری شامل ملزوماتی می باشد که برای نصب و راه اندازی پکیج های گرمایشی مورد نیاز است. به طور کلی هر دستگاه پکیج دیواری با چهار خط لوله آب اتصال برقرار می کند که عبارتند از:
 1 ورودی آب شهر به پکیج با سایز کانکشن 1/2 اینچ
 2 خروجی آبگرم مصرفی با سایز کانکشن 1/2 اینچ
 3 رفت آبگرم شوفاژ با سایز کانکشن 3/4 اینچ
 4 برگشت آبگرم شوفاژ با سایز کانکشن 3/4 اینچ
بنابراین برای اتصال پکیج به این خطوط لوله نیاز به دو شلنگ 3/4 و دو شلنگ 1/2 اینچ می باشد. معمولا شلنگ های با طول 40 سانتی متر برای این امر استفاده می شود؛ ولی چنانچه به هردلیل نیاز به شلنگ های با طول بیشتر بود می توان از شلنگ های 50 یا جتی 60 سانتی متری نیز استفاده نمود. همچنین نیاز هست تا سر راه شلنگ های ورودی آب شهر و نیز رفت و برگشت مدار رادیاتورها، شیر نصب شود تا بتوان جریان آب را برای مواقع مورد نیاز از جمله سرویس دوره ای دستگاه، تعویض رادیاتورها و ... قطع و وصل نمود. بنابراین دو عدد شیر 3/4 و یکعدد شیر 1/2 اینچ نیز به لوازم نصب پکیج افزوده می شود. شیرهایی که برای نصب پکیج مورد استفاده قرار می گیرند از نوع ربع گرد بوده و در دو مدل دسته خروسکی و دسته پروانه ای در بازار موجود می باشد.
برای چلوگیری از رسوب املاح آب در جدار داخلی مبدل حرارتی و اتصالات داخل پکیج، از سختی گیر مغناطیسی استفاده می شود. این قطعه که بر سر راه ورودی آب شهر به پکیج نصب می شود، با یونیزه کردن جریان آب باعث می شود تا املاح محلول در آب دارای بار الکتریکی همنام با جدار داخلی قطعات پکیج شده و در نتیجه نیروی دافعه بین بارهای همنام مانع از رسوب املاح بر روی جدار داخلی مبدل حرارتی و سایر قطعات داخلی پکبج می شود.
همچنین برای محافظت از بُرد و سایر قطعات الکترونیکی پکیج نیاز هست تا از محافظ برق استفاده شود.
سایر اتصالات مورد نیاز پکیج
از دیگر اتصالات مورد نیاز پکیج می توان به سزشلنگ گاز و شلنگ گاز اشاره کرد که معمولا سر راه آن فیلتر گاز نیز نصب می کنند. همچنین برای جلوگیری از ورود مواد زائد همراه آب به داخل پکیج، می توان از شیر صافی برنجی نیز استفاده نمود. و درنهایت دودکش که در دو مدل تک و دو جداره در بازار موجود می باشد و بسته به موقعیت نصب دستگاه مورد استفاده قرار می گیرند.

دودکش دو جداره دودکش دو جداره

دودکش دو جدتره محصولات احتراق پکیج

درپوش ماسوره هفت تکه درپوش ماسوره هفت تکه

درپوش ماسوره هفت تیکه جهت نصب رادیاتور

شیر زانو شیر زانو

جهت نصب رادیاتور هر دستگاه احتیاج به شیر دارد

لوازم نصب پکیج لوازم نصب پکیج

سفارش توسط: نمایش:
Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH

جستجوی سریع

قیمت (IRR):
از به